Ashley Tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale

Sve o Ashley
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Shkola....=()=

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Artist Girl*
Polako-ali sigurno
Polako-ali sigurno
*Artist Girl*


Broj poruka : 133
Godina : 31
Lokacija : Outta My Head=)
Datum upisa : 25.08.2008

Shkola....=()= Empty
PočaljiNaslov: Shkola....=()=   Shkola....=()= Icon_minitimePon Sep 01, 2008 7:22 am

Pa danas je bio prwi dan shkole...Kako wam je bilo,jeste li nashli nowo drushtwo,kakaw wam je nowi razred,da li jedwa chekate sutra?

Meni je bio blagi uzas...Mislim chini mi se da mi je razred super,ali nisam se sa nikim zblizila i plashim se da netju motji sutra da udjem u puno shkolsko dworishte. A i teshko je swaki dan putowati u NS...jao,jao...NETJU U SHKOLU,HOTJU MOJU OSNOWNU!
Nazad na vrh Ići dole
Pssst! It's Sharpay

Pssst! It's Sharpay


Broj poruka : 46
Godina : 29
Lokacija : With Ashley
Datum upisa : 01.09.2008

Shkola....=()= Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola....=()=   Shkola....=()= Icon_minitimePon Sep 01, 2008 8:14 am

Meni je bilo super,ali jedwa chekam da krenem u srednju,tamo ima puuunoo frajera
Nazad na vrh Ići dole
Meky-94
Admin
Admin
Meky-94


Broj poruka : 491
Godina : 29
Lokacija : Pusto ostrvo-Chris i ja!
Datum upisa : 14.07.2008

Shkola....=()= Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola....=()=   Shkola....=()= Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 10:04 am

Meni je bilo Ok... Jos nisam zavrsila osnovnu... Tako da sam mi se nista nije menjalo... Samo smo dobili novu nastavnicu, po prilicno je stroga... I odma nam je dala neka pravila... Moram uvek da nosim sundjer(dok sam redar) ... Grr... Ja to nikad nisam radila... down
Nazad na vrh Ići dole
http://us5-world.7forum.biz
Pssst! It's Sharpay

Pssst! It's Sharpay


Broj poruka : 46
Godina : 29
Lokacija : With Ashley
Datum upisa : 01.09.2008

Shkola....=()= Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola....=()=   Shkola....=()= Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 12:39 pm

Ja ustwari nemam problema u osnownoj,swi me wole,najweca sam riba u shkoli,skroz sam odlichna! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
~~Natasha~~
Admin
Admin
~~Natasha~~


Broj poruka : 1168
Godina : 33
Datum upisa : 20.02.2008

Shkola....=()= Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola....=()=   Shkola....=()= Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 12:42 pm

Koja si ti bitch! Pa zamisli ti si riba,samo mislish na frajere i owo-ono...Smarash,odlepi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Shkola....=()= Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola....=()=   Shkola....=()= Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Shkola....=()=
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ashley Tisdale :: Ostalo :: Slobodna tema-
Skoči na: