Ashley Tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale

Sve o Ashley
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ...Wirusi...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~~Natasha~~
Admin
Admin
~~Natasha~~


Broj poruka : 1168
Godina : 33
Datum upisa : 20.02.2008

...Wirusi... Empty
PočaljiNaslov: ...Wirusi...   ...Wirusi... Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 4:44 am

Ljudi ubitju se...napunila sam komp wirusima i sad mi jedwa udje na 4um,kaze da je strana koju otwaram prepuna wirusa...isto mi kaze i za Awrilin 4um...Meky molim te kazi adminima da tju zbog toga redje dolaziti jer moram da "ochistim" komp od wirusa...a ishao je na chishtjenje pre nedelju dana waljda...huh ja swe unishtim... Mad
Pozzz za swe...
Ps: Sutra swakako putujem u Bosnu,wratjam se negde oko 10og pa tju waljda tad motji da udjem normalno na 4um a da me owo ne zeza!
Nazad na vrh Ići dole
anahi
Zvezda foruma
Zvezda foruma
anahi


Broj poruka : 216
Godina : 31
Lokacija : u srcu RBD
Datum upisa : 22.02.2008

...Wirusi... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Wirusi...   ...Wirusi... Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 5:19 am

e steta sve u svemu....ti kada dodjes 10 avgusta ja sam tada na moru...smrc...ali kada se vratim nacicemo clanove....
Nazad na vrh Ići dole
Meky-94
Admin
Admin
Meky-94


Broj poruka : 491
Godina : 29
Lokacija : Pusto ostrvo-Chris i ja!
Datum upisa : 14.07.2008

...Wirusi... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Wirusi...   ...Wirusi... Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 1:59 pm

Real Girl ::
Ljudi ubitju se...napunila sam komp wirusima i sad mi jedwa udje na 4um,kaze da je strana koju otwaram prepuna wirusa...isto mi kaze i za Awrilin 4um...Meky molim te kazi adminima da tju zbog toga redje dolaziti jer moram da "ochistim" komp od wirusa...a ishao je na chishtjenje pre nedelju dana waljda...huh ja swe unishtim... Mad
Pozzz za swe...
Ps: Sutra swakako putujem u Bosnu,wratjam se negde oko 10og pa tju waljda tad motji da udjem normalno na 4um a da me owo ne zeza!

Dobro... Reci cu adminima sa Awril foruma da neces dolaziti,ne brini!
Nazad na vrh Ići dole
http://us5-world.7forum.biz
Aida

Aida


Broj poruka : 32
Godina : 30
Datum upisa : 22.07.2008

...Wirusi... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Wirusi...   ...Wirusi... Icon_minitimePet Jul 25, 2008 5:09 am

Stavi na komp Kaspersky antivirus,tako nema šanse da ti neki virus uništi komp!
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
anahi
Zvezda foruma
Zvezda foruma
anahi


Broj poruka : 216
Godina : 31
Lokacija : u srcu RBD
Datum upisa : 22.02.2008

...Wirusi... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Wirusi...   ...Wirusi... Icon_minitimePet Jul 25, 2008 9:19 am

a joj...bas si se usrecila...to je najgori anti-virus...mi smo na informatici ucila da je najbolji AVG 7.5
Nazad na vrh Ići dole
Aida

Aida


Broj poruka : 32
Godina : 30
Datum upisa : 22.07.2008

...Wirusi... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Wirusi...   ...Wirusi... Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 1:51 am

Kako god...
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
Sponsored content





...Wirusi... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Wirusi...   ...Wirusi... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
...Wirusi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ashley Tisdale :: Welcome :: Obavjestenja-
Skoči na: